Hogwartsas
Hogwartsas
Hogwartsas
Hogwartsas
Hogwartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwartsas

Hogvartsas - Burtų ir kerėjimo mokykla
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Prekystalis

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Jacob Black
Penktakursis (-ė), Prefektas (-ė), Vyriausioji (-as) Raganų Savaitraščio redaktorė (-ius)
Jacob Black


Pranešimų skaičius : 152
Join date : 2009-12-24

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 24, 2009 3:24 pm

First topic message reminder :

Prekystalis
Atgal į viršų Go down

AutoriusPranešimas
Laina Alera
Profesorius (-ė)
Laina Alera


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-12-30

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 9:16 pm

-Yap, aš buvau klastuolė,- nusišypsojo, išgirdusi komplimentą.- Žadi čia mokytojauti?- paklausė.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Profesorius (-ė)
Ashton Smith


Pranešimų skaičius : 91
Join date : 2009-12-30
Age : 40
Miestas : Londonas

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 9:19 pm

- Teisingai. Žiobarotyra. Kadangi porą metų gyvenau Londone, manau sugebėsiu išaiškinti šį tą. Kito manau net nesugebėčiau, - nusijuokė. - O tu ką veiki? Ministerija? - pasidomėjo.
Atgal į viršų Go down
http://www.blackdiamond.rforum.biz
Laina Alera
Profesorius (-ė)
Laina Alera


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-12-30

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 9:21 pm

-Nee... kad galėčiau dirbti ministerijoje reikėtų dar papildomai pasimokyti,- nusijuokė.- Aš taip pat būsiu mokytoja. Dėstysiu Transfigūraciją.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Profesorius (-ė)
Ashton Smith


Pranešimų skaičius : 91
Join date : 2009-12-30
Age : 40
Miestas : Londonas

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 9:26 pm

- Nee, kiek žinau ministerijoje dirba tokių bičų, kurie gražias merginas praleidžia be jokio mokslo, - nusijuokė. - Ooo! Dirbsim toje pat vietoje. Kaip mieeela, galėsiu patrukdyti tau per pamokas, - išsišiepė ir uživertė butelį.
Atgal į viršų Go down
http://www.blackdiamond.rforum.biz
Laina Alera
Profesorius (-ė)
Laina Alera


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-12-30

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 9:30 pm

-Kodėl trukdysi mano pamokas? Negi aš tau taip nepatinku?- apsimestinai nusiminusi kelis kartus sumirksėjo akytėmis.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Profesorius (-ė)
Ashton Smith


Pranešimų skaičius : 91
Join date : 2009-12-30
Age : 40
Miestas : Londonas

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 9:46 pm

Smith'as nusijuokė.
- Nustebtum sužinojusi kaip tu man patinki. Net ir man keista, kad aš šitaip susižavėjau, - išsišiepė. Taip, ugninė atėmė iš Smitho visą subtilumą.
- O trukdysiu tam, kad galėčiau bent porą kartų papildomai tave pamatyti ar galų gale ištempti iš nuobodžios pamokos, - pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
http://www.blackdiamond.rforum.biz
Laina Alera
Profesorius (-ė)
Laina Alera


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-12-30

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 8:45 am

-Koks tu mielas,- nusijuokė, jau šiek tiek apsvaigusi nuo ugninės.-Gelbėsi mane nuo nuobodulio...
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Profesorius (-ė)
Ashton Smith


Pranešimų skaičius : 91
Join date : 2009-12-30
Age : 40
Miestas : Londonas

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 3:10 pm

- Aišku aš mielas. O kadangi aš vis dar labai mielas, gelbėju tave ir nuo tamsaus baro. Ką tu į pasivaikščiojimą, kad kiek pramankštinti kojas ir apgirtusius smegenis? - nusijuokė, traukdamas piniginę iš kišenės.
Atgal į viršų Go down
http://www.blackdiamond.rforum.biz
Laina Alera
Profesorius (-ė)
Laina Alera


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-12-30

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 3:13 pm

-Aš už,- nusijuokė ir greitai užsivertusi butelį išgėrė tai, kas jame buvo likę. Tada išsitraukė iš kišenės keletą Galeonų ir numetė barmenui.- O kur eisim?- paklausė.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Profesorius (-ė)
Ashton Smith


Pranešimų skaičius : 91
Join date : 2009-12-30
Age : 40
Miestas : Londonas

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 3:17 pm

Smith'as dėbtelėjo į Lainą, šiai numetus galeonus.
- Tu bent įsivaizduoji kaip menkini mano ego, kai susimoki už save? - sukrizeno, mestelėdamas ant baro galeonų už abiejų gėrimus. Neva Lainos sumokėjimą nuignoravo.
- Kur eisim? Aa, kadangi mums reikia pamažu keliauti link Hogo.... Ką manai apie ežerą? - pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
http://www.blackdiamond.rforum.biz
Laina Alera
Profesorius (-ė)
Laina Alera


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-12-30

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 3:19 pm

-Galim ir prie ežero,- šyptelėjusi atsistojo.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Profesorius (-ė)
Ashton Smith


Pranešimų skaičius : 91
Join date : 2009-12-30
Age : 40
Miestas : Londonas

Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 3:26 pm

- Varom prie ežero, - pakartojo ir nepergyvendamas, kad gali gauti į snukelį už priekabiavimą, apkabino Lainą viena ranka per liemenį ir jiedu abu išėjo.
Atgal į viršų Go down
http://www.blackdiamond.rforum.biz
Sponsored content





Prekystalis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Prekystalis
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Prekystalis
» Prekystalis
» Prekystalis
» Prekystalis
» Prekystalis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogwartsas :: Magiškos Vietos :: Kiauliasodis :: Trys Šluotos-
Pereiti į: